Aktualitet

Kosova ngushton diferencën me Spanjën, eurogol nga Halimi (VIDEO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:22 - 31/03/21 |
mapo.al

Kosova ka ngushtuar diferencën ndaj Spanjës në Sevilla.

Përfaqësuesja e “Dardanëve”, që po vuante jashtë mase me ekipin e Enrique, ka gjetur golin me Halimin.


Dhe çfarë goli. Portieri i Spanjës ka dalë në një aventurë duke lënë portën dhe ndjekur deri në mesfushë topin pas një gabimi, por Halimi ka rikuperuar dhe me portën e boshatisur ka goditur nga rreth 40 metra duke shënuar.

Rezultati për monmentin është 2 me 1 në favor të ekipit spanjoll.1Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas