Aktualitet

Kosovë – Një i vdekur dhe 137 raste të reja me koronavirusBëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:42 - 18/10/20 |
mapo.al

Autoritetet shëndetësore në Kosovë kanë raportuar për një viktimë nga koronavirusi dhe 137 raste të reja me Covid-19 në 24 orët e fundit.


Numri total i rasteve pozitive është 16 891 raste, ndërsa ai i viktimave është 653.


Ndërkohë, gjatë 24 orëve të fundit janë shëruar 49 pacientë, me numrin e përgjithshëm të shëruarve që ka arritur 14 666.


Etiketa: , ,

Pas