Aktualitet

Krijoi incident në njësinë 5, përjashtohet nga komisioni vëzhguesja e Shehajt


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:49 - 13/06/21 |
mapo.al

Ndërsa vijon votimi prej orës 08:00 në të gjithë vendin për të zgjedhur kryetarin e ri të PD, është shfaqur një incident.


Burime bëjnë me dije se në njësinë numër 5 vëzhguesja e Agron Shehajt është përjashtuar sepse bënte zhurmë dhe kishte pretendime.


Dëshmitarët thanë për Mapo, se ajo filmonte votuesit dhe ushtronte trysni në komision. Madje ka shqetësuar edhe banorët e pallatit ku janë zyrat e kësaj dege tek Komuna e Parisit, me britmat e saj.Sipas stafit të Shehajt, Enkeleda Çela është përjashtuar dhe momentalisht në këtë qendër nuk kanë asnjë vëzhgues.Sipas stafit të Shehajt, vëzhguesja është përjashtuar nga komisioni pa të drejtë.LEXO EDHE:

Basha përballë Kadillit, Harxhit dhe Shehajt, demokratët zgjedhin sot kreun e ri të partisë

1


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas