Aktualitet

Krim makabër në Greqi, 45-vjeçari digjet për së gjalli dhe varet në shtyllë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:38 - 16/06/21 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë është shënuar në zonën e Kallitheas në Katerini, Greqi. Një burrë u gjet i djegur me një kapuç në kokë dhe i lidhur në një shtyllë.


Të martën pasdite, 15 qershor, Departamenti i Policisë në Katerini mori një telefonatë nga një banor i Kallithea, i cili gjeti trupin e një burri pas varrezave.


Një kalimtar lokalizoi trupin dhe, i frikësuar telefonoi menjëherë Departamentin e Policiicia së në Katerini.Ekzaminimi fillestar zbuloi se burri ishte djegur i gjallë. Sipas medieve greke raportohet se viktima është një 45-vjeçar i varur nga droga, ndërsa ishte zhdukur që nga e hëna.Policia po heton ngjarjen për zbardhjen e plotë të rrethanave.1


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas