Aktualitet

E rëndë në Tiranë, vetëplagoset me armë zjarri 46-vjeçari


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 22:33 - 07/04/21 |
mapo.al

Të shtëna me armë zjarri janë raportuar këtë mbrëmje në Tiranë. Sipas raportimeve, një 46-vjeçar është plagosur


Identiteti i tij ende nuk dihet, ndërsa mësohet se është dërguar me urgjencë në spital për të marrë ndihmë mjekësore.


Gjendja e tij raportohet të jetë e rëndë, ndërsa blutë e Tiranës, shprehen se dyshohet që 46-vjeçari të jetë vetëplagosur.Shkaqet dhe rrethanat e ngjarjes mbeten ende të paqarta.Njoftimi i PolicisëMë datë 07.04.2021, rreth orës 21:35, në rrugën “Josif Pashko”, është vetëplagosur dyshohet me armë zjarri  një shtetas ende i paidentifikuar, rreth 50 vjeç, i cili ndodhet në spital, në gjendje të rëndë shëndetsore.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

1


Etiketa: ,

Pas