Aktualitet

Kriza e pandemisë dhe tërmetit/ Duma: Qeveria i kthen shpinën çdo problemi dhe merret me hobet personale
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:32 - 24/07/20 |
mapo.al

Ish-deputetja e Partisë Demokratike, Grida Duma ka reaguar par vendosjes nga ana e qeverisë të kërpudhës te Kryeministria.Duma ka shpërndarë një foto në profilin e saj në Facebook me mbishkrimin “Qeveria ka prioritete” ku në krah të kërpurdhës ka vendosur banorë që po kalojnë verën në çadra si pasojë e termetit që ra në Shqipëri.


Statusi i Grida Dumës
Në kohë pandemie, tërmeti, rrënimi ekonomik, pamundësisë për të mbijetuar duke emigruar, qeveria i kthen shpinën çdo problemi dhe merret me hobet personale!
1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas