Bota

Kriza kap dhe prostitutat! Një gjullurdi e madhe me çmimet dhe tutorët

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 19:53 - 22/07/18 |
mapo.al

Në krizën e përgjithshme ekonomike ku ka hyrë bota, duket se është përfshirë edhe profesioni më i vjetër në botë. Klientët janë gjithnjë e më të paktë edhe pse çmimet janë ulur ndjeshëm


Së fundmi nëse dëshironi që të bëni marrëdhënie seksuale me pagesë, tashmë mund të gjeni gra të cilat janë gati të shesin trupin e tyre për 30 euro.Shoqata e vajzave të shfrytëzuara seksualisht ka denoncuar disa tutorë të cilët kanë shfrytëzuar vajza duke i nxjerrë këto në rrugë për t’u prostituar në këmbim të shumës  qesharake.


Presidenti i shoqatës thotë se kanë përherë e më pak metoda në dispozicion, nëse këto vajza duan të bëjnë një punë tjetër e kanë shumë të vështirë ta gjejnë. Nëse ato duan të ngrejnë çmimin e shërbimit mund të përballen me pasoja.

Në një qytet të Italisë janë “gjobitur” disa vajzat prostituta,të cilat e kishin  rritur çmimin në 50 euro,në vend të 30 euro që është çmimi standard.


Etiketa: , , ,

Pas