ShowBizz

Krizë mes çiftit, Kim Kardashian largohet nga shtëpia pas ‘tensionit në karantinë’

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:00 - 05/06/20 |
mapo.al

Fundjavën e kaluar, Kim Kardashian dhe Kanye West festuan 6 vjetorin e martesës, por duket se gjërat nuk janë aspak mirë mes çiftit. U përfol se ka pasur një “tension në karantinë” në familjen Kardashian-West, ndërsa tani The Sun bën të ditur se Kim është larguar nga shtëpia.


Ky vendim ka ardhur për shkak se ata dëshirojnë të kalojnë pak kohë larg njëri-tjetrit, në shtëpi të ndara, pas gjithë kësaj kohe të karantinuar së bashku.


Gjërat po shkojnë keq mes Kim dhe Kanye, sepse normalisht ata s’kanë kaluar kurrë kaq shumë kohë së bashku. Por Kim nuk dëshiron të divorcohet. Gjëja e fundit që ajo do të donte do të ishte divorci, pasi e përjetoi shumë keq vëmendjen në publik pas divorcit të saj të dytë”, -është shprehur burimi për The Sun.Ky burim ka treguar gjithashtu se Kim e konsideron një sukses martesën e saj me Kanye-n, pasi është e vetmja nga motrat Kardashian-Jenner që vazhdon të jetë e martuar.


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas