Aktualitet

Kryemadhi e nis ditën me vogëlushen e Klajda Gjoshës: S’ka gjë më të shtrenjtë se buzëqeshja e fëmijëve

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:03 - 21/02/20 |
mapo.al

Kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim, Monika Kryemadhi, e ka nisur ndryshe këtë fundjavë. Me vajzën e ish-deputetes së LSI-së, Klajda Gjosha, Greis, Kryemadhi ka përcjellë një mesazh në Facebook.


“Sot e nisa ditën me Klajdën dhe vajzën e saj Greis. Nuk ka asgjë më të shtrenjtë se fëmijët dhe asgjë më të bukur në botë se buzëqeshja e tyre. Janë motivi për të mos u ndalur! Zoti i bekoftë të gjithë fëmijët shqiptarë”, shkruan Kryemadhi.

Etiketa: ,

Pas