Aktualitet

Kryemadhi mbledh kandidatët e Tiranës: Bashkë drejt ndryshimit më 25 prill


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 10:40 - 09/03/21 |
mapo.al

Një ditë pasi dorëzoi një KQZ listat e kandidatëve për deputetë, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka mbledhur sot në seli, kandidatët për deputetë, në qarkun e Tiranës.

Ndërsa ka zbuluar me video pamje nga mbledhje e mbajtur sot në mëngjes, Kryemadhi shkruan:


“-47 drejt ndryshimit, bashkë në 25 prill”.
Lista me kandidatët e Tiranës
1-MONIKA KRYEMADHI
2-ERISA XHIXHO
3-PETRIT VASILI
4-KLAJDA GJOSHA
5-PËRPARIM SPAHIU
6-EDMOND HAXHINASTO
7-FLOIDA KËRPAÇI
8-NORA MALAJ
9-KLEVI POJANA
10-SILVA CAKA
11-BESNIK JAKAJ
12-ALDI FUSHA
13-ERIONA BIXHA
14-FAIK BASHA
15-BLERDI LIÇAJ
16-PETRIT BARA
17-VIRON BEZHANI
18-ESMERALDA DEMIRAJ
19-ARBEN MUÇAJ
20-SOKOL PONARI
21-ELONA DHIMA
22-ETION JOKA
23-LEMI MUÇAJ
24-MELISA CAHANI
25-VOJO BREGU
26-AGRON KARAJ
27-SARA KAU
28-ARDIAN HASALAMI
29-DENIS HIDRI
30-IVA ÇARÇIU
31-ERALD KAJA
32-KLODIAN DOKA
33-NIKOLETA PETI
34-ALERT ZHURDA
35-ARBEN RROKO
36-BRISIDA SHEHAJ

Lexo edhe :  Kryemadhi nga Berati: Gjithmonë kemi pasur 3 mandate, por do marrim dhe të 4-in

1Etiketa:

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas