Aktualitet

Kryemadhi – qytetarëve: Më 25 prill, dërgojeni Ramën në shtëpi


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:59 - 11/02/21 |
mapo.al

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi, shprehet se Shqipëria nuk mund të presë deri në 2030-n për të marrë ndihmë nga Edi Rama.

Në një postim në “Facebook”, Kryemadhi u bën thirrje qytetarëve që më  25 prill ta dërgojnë Ramën në shtëpi, dhe të zgjedhin një qeveri që do të sjellë ndihmë të prekshme dhe të shpejtë.


“Në 4 vitet e fundit Rama ka patur qeverinë në dorën e tij, për të qeverisur si të dinte më mirë ai. Sot ka më pak punë, më shumë emigracion dhe gjërat po shkojnë në drejtimin e gabuar”, – thotë kryetarja e LSI-së.
Postimi i Monika Kryemadhit në “Facebook”:


Në 4 vitet e fundit Rama ka patur qeverinë në dorën e tij, për të qeverisur si të dinte më mirë ai. Sot ka më pak punë, më shumë emigracion dhe gjërat po shkojnë në drejtimin e gabuar.

Lexo edhe :  25 Prilli - Kryesuesja e vëzhguesve të ODIHR, takim me Ramën në selinë e PS

Shqipëria nuk mund të presë deri në 2030-ën për të marrë ndihmë. Në Prill 2021 dërgojeni Ramën në shtëpi dhe zgjidhni një qeveri që do të sjellë ndihmë të prekshme dhe të shpejtë.
1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas