Aktualitet

Kryemadhi riposton videon e Di Capiros për lumin e Vjosës: 25 prilli…


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:17 - 30/03/21 |
mapo.al

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, ka ripostuar mesazhin e aktorit të njohur, Leonardo Di Caprio, për mbrojtjen e lumit Vjosa.


Teksa falenderon Di Caprion, Kryemadhi thotë se 25 prilli është një beteje për të ardhmen e Shqipërisë dhe mbi të gjitha të rinisë së vendit tonë.


 ‘Edhe unë mbështes Vjosa Park Kombëtar Tani! Faleminderit Leonardio Di Caprio dhe të gjithë aktivistëve në mbrojtje të natyrës tonë dhe të burimeve natyrore nga duart e qeverisë.
25 Prilli është një betejë që Shqipëria të jetë shtëpi për të sotmen dhe të nesërmen e fëmijëve tanë’. 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Monika Kryemadhi (@monika.kryemadhi)

LEXO EDHE:

Nxjerr video nga Vjosa, Di Caprio: Ta shpërndajnë Rama, Basha, Kryemadhi e Meta

 

1


Etiketa: ,

Pas