Aktualitet

Kryemadhi: Socialistët e ndershëm do fundosin ‘Fuksat e Rilindjes’


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 16:29 - 18/04/21 |
mapo.al

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka publikuar një video duke dhënë një mesazh për debatin e fundit për patronazhistët


Kryemadhi thotë se ata që do të fundosin patronazhistët, apo siç ajo i quan ‘Fuksat e Rilindjes’ do të jenë socialistët e ndershëm.


Sipas saj shqiptarët do të jenë njerëz të lirë dhe me dinjitet në shtëpinë e tyre.

Statusi nga Monika KryemadhiSocialistët e ndershëm do fundosin Fuksat e Rilindjes me votën për LSI në 25 Prill. Shqiptarët do të jenë njerëz të lirë dhe me dinjitet në shtëpinë e tyre.#VOTO6 🗳

#VOTOLSI 🌹

1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas