Kryesore

Kryemadhi, thirrje për pjesëmarrje në protestë: S’ka Zot që e shpëton Ramën!
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 17:09 - 22/05/18 |
mapo.al

Opozita do protestojë këtë të shtunë përpara Kryeministrisë në Bulevardin “Dëshmorët e Kombit”, dhe për këtë arsye kryetarja e Lëvizjes Socialiste për Integrim ka thirrur në një takim krerët e të gjitha degëve të LSI-së në rrethe.


Gjatë fjalës së saj, kryetarja e LSI-së i bëri apel që të ngrihen të gjithë qytetarët kundër kësaj qeverie, duke paralajmëruar nga ana tjetër, se beteja me këtë qeveri dhe mazhorancë do vazhdojë edhe më e fortë pas protestës së të shtunës.


Etiketa: , , ,

Pas