Aktualitet

Kryemadhi uron besimtarët me foton duke përqafuar Metën: Gëzuar nga ne të dy


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:45 - 02/05/21 |
mapo.al

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi, uron besimtarët ortodoksë për Pashkët.


Kryemadhi uron që kjo festë të sjellë bekime për të gjitha familjet shqiptare, ndërsa publikon foton duke përqafuar bashkëshortin e saj, Presidentin Ilir Meta.


 “Miq dhe dashamirës, GËZUAR nga ne të dy! Zoti është i madh dhe gjithmonë pranë atyre që besojnë tek e mira. Bekime për ju dhe familjet tuaja”, shkruan Kryemadhi. 1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas