Aktualitet

Kryemadhi viziton juglindjen, Braimllari: Energjia juaj, forca jonë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:07 - 14/02/21 |
mapo.al

Sekretari I Përgjithshëm i LSI, Endrit Brahimllari së bashku me kryetaren e Monika Kryemadhi kanë vizituar sot juglindjen e vendit.


“Kushtet e vështira atmosferike nuk e ndalën energjinë pozitive të LSI në Qarkun e Korçës. Entuziasmi i të rinjve dhe veçanarisht i gruas Korçare, është forcë për ne, për të vazhduar përpara me më shumë energji në shërbim të gjeneratës së re për t’a bërë Korçën edhe Shqiperinë Shtëpinë Tonë”,shprehet Braimllari.


Statusi i plotë:Bashkë me Kryetaren e LSI Monika Kryemadhi këtë fundjavë zhvilluam takime në Pogradec, Maliq, Korçë, Kolonjë.
Kushtet e vështira atmosferike nuk e ndalën energjinë pozitive të LSI në Qarkun e Korçës. Entuziasmi i të rinjve dhe veçanarisht i gruas Korçare, është forcë për ne, për të vazhduar përpara me më shumë energji në shërbim të gjeneratës së re për t’a bërë Korçën edhe Shqiperinë Shtëpinë Tonë1


Etiketa: , , ,

Pas