Humor

Kryeministri poston një foto, por e tallin për shkak se…


               Publikuar në : 19:50 - 08/01/19 |
mapo.al

Scott Morrison, kryeministri i Australisë, postoi një foto në faqen zyrtare të institucionit që drejton.


Fotoja familjare megjithatë u prit me shumë humor dhe meme online.

Fotoja e tregon kryeministrin të ulur në një piknik me të shoqen dhe dy vajzat.

Megjithatë ishte një detaj që binte në sy.

Ai kishte përdorur fotoshop për të zbukuruar këpucët e tij, që tashmë janë kaq të zbardhura.

Në foton origjinale, atletet e tij janë më të pista.

<
>
km1 km2


Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas