Aktualitet

Rama mbledh grupin e PS-së, në fokus Reforma Zgjedhore

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:47 - 21/10/19 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama po zhvillon mbledhjen e grupit të Partisë Socialiste prej orës 08:30 të mëngjesit.


Në mbledhje po diskutohet për projektligjet që do të kalojnë në seancën e së enjtes, por edhe për zhvillimet brenda strukturave të PS-së.


Sipas burimeve për mediat, pas takimit, Rama do të zhvillojë një takim me kryetarin e Kuvendit Gramoz Ruçi dhe bashkëkryetarin e reformës zgjedhore nga shumica, Damian Gjiknuri.
Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas