Kryesore

Kryeministri Rama u uron kështu myslimanëve ‘Gëzuar Bajramin’


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:10 - 15/06/18 |
mapo.al

Kryeministri Edi Rama u ka uruar besimtarëve myslimanë, festën e Fitër Bajramit.

Në një mesazh në Fb, Rama shkruan krahas një fotoje që publikon:


“Mirëmëngjes dhe dhe me këtë pamje të Xhamisë së Namazgjasë, punimet për të cilën po ecin shpejt drejt përfundimit, ju uroj Gëzuar Bajramin!”
1
Etiketa: , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas