Aktualitet

Ksamil, pushuesja bie nga lartësia dhe humb jetën
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 15:12 - 11/08/20 |
mapo.al

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme (11 gusht), në plazhin e Ksamilit.


Një 69-vjeçare është rrëzuar akidentalisht nga një mur, duke marrë dëmtime në kokë dhe pas ndërhyerjes së mjekësve në Spitalin e Sarandës ka ndërruar jetë.


Mësohet se viktima është Kristina Cauli, nga qyteti i Beratit, e cila ka qenë me pushime dhe e shoqëruar nga familjarët e saj.


Grupi hetimor po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me ngjarjen.Etiketa: ,

Pas