Ktheheshin nga ditëlindja, si u shua në aksident familja Bibaj/FOTO

Detaje të reja mësohen në lidhje me aksidentin tragjik që i mori jetën katër anëtarëve të familjes Biba në kryeqytet. Babai, nëna dhe dy vajzat e tyre kishin qenë duke festuar një ditëlindje në një lokal në Elbasan, para se të ndodhte aksidenti. Pas festës, rrugës teksa ktheheshin në shtëpinë e tyre në Tiranë, pranë … Continue reading Ktheheshin nga ditëlindja, si u shua në aksident familja Bibaj/FOTO