Aktualitet

Kthesa e Kamzës/ Automjeti aksidenton biçiklistin, 52-vjeçari nën kujdesin e mjekëve
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:26 - 08/08/20 |
mapo.al

Një aksident ka ndodhur sot mbasdite rreth orës 17:25, te kthesa e Kamzës në Tiranë ku drejtuesi i mjetit me inicialet F.GJ., 27 vjeç ka aksidentuar biçiklistin XH.K., 52 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekeve, shkruhet në njoftimin e policisë.


Njoftimi i Policisë


Tiranë/Informacion paraprak


Më datë 08.08.2020, rreth orës 17:25, tek kthesa e Kamzës, mjeti me drejtues shtetasin F.Gj., 27 vjeç, ka aksidentuar biçiklistin shtetasin XH.K., 52 vjeç, i cili ndodhet në spital, nën kujdesin e mjekeve. Drejtuesi i mjetit ndodhet në vëndngjarje.


Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë vijojnë punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes.Etiketa: , ,

Pas