Kryesore

“Kthjellime dhe reshje” – Parashikimi i motit sot
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:00 - 27/10/20 |
mapo.al

Sot moti do të jetë me kthjellime dhe vranësira, reshje shiu me intensitet të ulët në veriperëndim-perëndim të vendit.


Në mbrëmje reshjet shiut do të shtrihen përgjatë vijës bregdetare me intensitet të ulët.


Era do të jetë nga kuadrati i Perëndimit me shpejtësi mesatare 1-7m/sek, e cila hera-herës përgjatë vijës bregdetare ditën e sotme dhe të nesërme do të fitojë shpejtësi deri në 15m/sek.


Etiketa:

Pas