Aktualitet

‘Kthjellime dhe vranësira kalimtare’ – Parashikimi i motit sot
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:55 - 31/10/20 |
mapo.al

Sot parashikohet përmirësim i mëtejshëm i kushteve atmosferike.Moti do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat e pakta kalimtare në zonën e verilindjes.


 Era do të fryjë me drejtim kryesor veriperëndim dhe shpejtësi 1-8m/s dhe lokalisht përgjatë vijës bregdetare deri në 12-15m/s.
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas