Kryesore

Kthjellime dhe vranësira – Njihuni me parashikimin e motit sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:30 - 05/10/21 |
mapo.al

Vendi ynë gjatë paradites do të paraqitet me alternime kthjellimesh dhe vranësirash të lehta.


Por parashikohet që pjesa e dytë e ditës të shpeshtojë vranësirat në vend por pa mundur të gjenerojnë reshje shiu.


Parashikohet që këto kushte atmosferike të mbeten deri mëngjesin së mërkurës.Temperaturat e ajrit do të rriten në mëngjes, por mbeten kostante në mesditë duke luhatur vlerat ditore nga 9°C deri në 28°C.
Era do të fryjë mesatarisht me shpejtësi 40 – 45 km/h kryesisht nga drejtimi Jugor duke sjellë në brigjet e detare dallgëzim 4 ballë.1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas