Kryesore

“Kthjellime dhe vranësira” – Njihuni me surprizat e motit sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:41 - 05/04/21 |
mapo.al

Moti sot parashikohet me alternime kthjellimesh dhe vranësira deri mesatare. Do të ketë reshje shiu me intensitet të ulët të karakterit lokal në zonat malore në verilindje-juglindje.

Era do të fryjë me drejtim verilindje-juglindje 3-10 m/s. Përgjatë vijës bregdetare, zonat e ulëta dhe zonat luginore hera herës era fiton intensitet deri në 20 m/s.


Deti parashikohet i forcës 4-5 ballë.
1
Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas