Aktualitet

“Kthjellime dhe vranësira” – Si parashikohet moti sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:00 - 21/09/21 |
mapo.al

Sot moti do të jetë me alternime vranësirash e kthjellimesh por edhe me shi.


Gjatë orëve të mesditës temperaturat do të pësojnë luhatje.


Era do të nisë të fryjë nga veriperëndimi. Shpejtësia e saj do të jetë e ulët e mesatare.Në të gjithë bregdetin në momentet e zhvillimit të vranësirave ajo do të fitojë forcë.Valëzimi në bregdet do të jetë i forcës 3 dhe 4 ballë.1


Etiketa:

CLOSE
CLOSE
Pas