ShowBizz

Ku humbën vithet dhe gjoksi i madh te Eni Koçi?

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:12 - 03/07/18 |
mapo.al

Këngëtarja Eni Koçi mesa duket po kalon ndonjë situatë “stresi”. Kjo vihet re në një foto të publikuar së fundmi në lloagarinë e saj në “Instagram”.


Me aq sa duket nga fotoja kuptohet që mungojnë format e harkuara nga koha kur ajo dukej me vithe e gjoks mjaft në formë.


Ndoshta mund të jetë një iluzion optik i krijuar nga ngjyra e zezë ose trikoja që ka lidhur prapa, por gjithsesi kjo nuk duket si Eni të cilën jemi mësuar të shohim nëpër foto të kuruara.


Sa i përket jetës së saj private, ka kohë që flitet për lidhjen dhe raportet e afërta me Genc Prelvukajn, por deri më tani asnjëri nuk ka dalë me ndonjë reagim.


<
>
eni-koci e4 e3 e2 e1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas