Horoskopi

Kujdes/ “Qëndrimi armiqësor i një kolegu”, horoskopi sot


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 07:00 - 20/09/19 |
ro ot

Ky është horoskopi për ditën e premte 20 shtator 2019 për ju. Njihuni me parashikimin, për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje.


Dashi


Dashuria: Çiftet e konsoliduara mund të arrijnë në një pikë kthese. Kthimi i një personi të rëndësishëm do të shqetësojë ekuilibrin tuaj. Beqarët do duhet të bëjnë një provim të ndërgjegjes dhe të përpiqen të kuptojnë nëse ia vlen të hidheni në një flirt që mund të lërë vetëm zhgënjime.Puna: Do të jeni shumë të zënë dhe Marsi i hap rrugën një situate që kërkon një dozë masive përpjekjeje.
DemiDashuria: Sot do të keni mundësi të përjetoni momente ëndërrimtare me partnerin tuaj i cili do të jetë në gjendje të prekë telat e duhur dhe t’ju heqë edhe nga situatat më të pakëndshme. Nëse jeni beqarë, mos përsëritni gabimet e bëra në të kaluarën, prandaj ki kujdes që të mos jeni xheloz.

Puna: Saturni tregon gishtin në kufijtë tuaj dhe në një ditë si kjo do t’ju lë shumë të pakënaqur.

Binjakët

Dashuria: Do të merrni vendime me partnerin me të cilin nuk do të jeni përballur kurrë ndryshe vetëm. Në këto raste zbulohet marrëdhënia e vërtetë e çiftit. Beqarët do jenë në gjendje të takojnë njerëz shumë tërheqës, me të cilët të parashikojnë një marrëveshje të mundshme në të ardhmen.

Puna: Shpenzimet e paparashikuara do të krijojnë pak humor. Dikush mund të ketë një konfrontim me një udhëheqës për një çështje të mprehtë.

Gaforrja

Dashuria: Kënaqësia dhe ekuilibri janë për ju një siguri për të ardhmen. Tërheqja e ndërsjellë fizike do të japë momente magjike midis çifteve të datuara madje. Beqarët do takojnë njerëz të këndshëm dhe interesantë, disa do të sqarojnë një llogari në pritje me një ish.

Puna: Do të jetë një kohë e favorshme për të trajtuar çështjet burokratike ose për të paraqitur projekte të reja për të ardhmen.

Luani

Dashuria: Më në fund, jeta juaj e dashurisë do të ndalojë së ju torturuari dhe në javët e ardhshme do të keni mundësi të gjeni paqe. Dita do jetë me fat edhe për beqarët që mund të bëjnë takime të reja. Disa do të gjejnë shpirtin binjak.

Puna: Dita nga këndvështrimi i punës do të jetë paksa nervoz, do të duhet të merreni me drejtues mjaft të kërkues.

Virgjëresha

Dashuria: Misterioze, sot me një shikim të vetëm mund të mashtroni atë që ju pëlqen. Do të rimerrni, siç njofton horoskopi, një dashuri të humbur. Beqarët nuk do të jenë në mëdyshje, Urani rithekson se ndryshimet po ndodhin dhe ata nuk do të presin!

Lexo edhe :  Horoskop, kush janë femrat që meshkujt tmerrohen prej tyre?

Puna: Ju keni një frymë të shkëlqyer vëzhgimi dhe menjëherë do të jeni në një mendje me kërkesat e veprimtarisë ose profesionit.

Peshorja

Dashuria: Sot partneri do të mirëpresë pozitivisht propozimet tuaja, dhe mbi të gjitha, do t’ju ndihmojë të shihni gotën gjysmë të mbushur, kur gjithçka duket se nuk shkon mirë. Beqarët befas do e gjejnë veten te pashpresë në dashuri.

Puna: Ju keni ndërmend të mendoni për investime të reja. Planetët hapin rrugën për intuitën tuaj për të kërkuar mënyra të reja.

Akrepi

Dashuria: Do të dëshironi të diskutoni me partnerin tuaj, por për një arsye ose një tjetër vazhdoni të vononi. Ju duhet të adresoni çështjen sa më shpejt të jetë e mundur. Venera premton lajme të mira për beqarët, të kuptuarit e njëri-tjetrit me njohje të reja nuk do të jetë e vështirë.

Puna: Nga sot planeti i Mërkurit do të veprojë në favorin tuaj dhe do t’ju japë kënaqësi të madhe në vendin e punës.

Shigjetari

Dashuria: Jepni më shumë hapësirë ​​në kërkim të mirëkuptimit të një çifti dhe do të kuptoni se në këtë mënyrë do të largoni dyshimet dhe frikën. Harmonia forcon çdo lidhje. Beqarët do jenë në gjendje të provojnë flirte shumë tërheqëse por jo pa kundërshtime.

Puna: Do të jeni aktiv mendor dhe do të jeni në gjendje të përmbushni çdo detyrë. Përplasje të mundshme me bashkëpunëtorë dhe kolegë ziliqarë.

Bricjapi

Dashuria: Pasioni dhe mirëkuptimi do të jenë shumë të mira sot. Me qëndrimin tuaj do të keni sukses të forconi një marrëdhënie që po humbte smaltin e saj. Beqarët do mund të llogarisin një periudhë të veçantë, në të cilën do të jenë në gjendje të hartojnë strategji të vlefshme për të vrarë zemrat!

Puna: Sot nuk ju intereson polemika e lehtë, ata mund t’ju mashtrojnë. Periudhë e shkëlqyeshme investimesh.

Ujori

Dashuria: Sot hëna do të shkëlqejë në shenjën tuaj, do të jetë një ditë plot kënaqësi dhe romancë, falë edhe favorit të Venusit. Marrëveshja do të jetë perfekte! Zemrat e vetmuara do të harrojnë të kaluarën dhe do të jetojnë përvoja të reja.

Puna: Sot mund të gjeni disa pengesa më shumë në punë, por për fat të mirë gjithçka do të zgjidhet lehtë.

Peshqit

Dashuria: Një dialog sqarues do t’ju ndihmojë të gjeni zgjidhjen për historinë tuaj. Nëse nga njëra anë disa histori mbarojnë, për shumë çifte do të ketë lule portokalli në horizont! Një zbulim i këndshëm do të mbushë zemrat e beqarëve me gëzim. Mundësi të shkëlqyera për të përjetuar flirte të reja.

Puna: Qëndrimi armiqësor i një kolegu do t’ju bëjë të pakëndshëm dhe nuk do të shihni kohën për tu sqaruar.

1


Etiketa: , , , , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas