Sport

KUKËSI i jep “dorën” e fundit përgatitjeve për sfidën ndaj Wolfsburg
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:44 - 16/09/20 |
mapo.al

Kukësi i ka dhënë dorën e fundit përgatitjeve për ndeshjen e nesërme ndaj Wolfsburg. Pas konferencës së trajnerit Gega dhe mesfushorit Vesel Limaj, e gjitha skuadra ka zbritur në fushën e stadiumit “Air Albania”.


Fillimisht lojtarët e kanë nisur seancën stërvitore me disa vrapime të lehta rreth fushës, ndërsa trajneri Gega ka përfituar nga mundësia për të bërë disa xhonglime me zv.trajneri Rrahman Hallaçin. Padyshim edhe pse e ka lënë futbollin prej shumë vitesh, klasi i ka mbetur ende trajnerit tropojanit.


Edhe ekipi gjerman ka kryer mbrëmjen e sotme stërvitjen e fundit në Air Albania Stadium.


 


View this post on Instagram

 

Abschlusstraining ✅ #kukwob #uel #vflwolfsburg #arbeitfussballleidenschaft #immernurdu #immer_hungrig

A post shared by VfL Wolfsburg (@vfl.wolfsburg) on

<
>
wolf wolf1 wolf2 wolf3

Sfida e Kukësi-Wolfsburg do të luhet ditën e nesërme në orën 20:00 në stadiumin “Air Albania” dhe do të jetë e vlefshme për turin e dytë të Europa League.


Etiketa: ,

Pas