Kultivuan kanabis, tre të arrestuar, sekuestrohet drogë e makina të blinduara

Tre persona janë arrestuar ditën e sotme në Vlorë, pas një operacioni blic anti-kanabis të RENEA dhe Frocave Operacionale në zonën e Otimës në Selenicë. Bëhet me dije se në pranga kanë rënë Ferdinant Llanaj, 43 vjeç, banues në Selenicë me pseudonimin “Robi”, Dritan Begaj, 54 vjeç, banues në Vlorë dhe Ergi Cura, 21 vjeç, … Continue reading Kultivuan kanabis, tre të arrestuar, sekuestrohet drogë e makina të blinduara