Sport

Kundërshtari e kap në organin gjenital, trajneri e zëvendëson
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:46 - 28/10/18 |
mapo.al

Pavarësisht se arriti të hedh një hap drejt finales së Kupës Betfred, ylli i Celtic, Eboue Kouassi do ta mbajë mend gjatë gjysmëfinalen e parë me Hearts.


Mbrojtësi nga Bregu i Fildishtë mbeti “viktimë” i një ngjarje vërtetë shokuese. Ai pësoi një goditje të fortë në zonën e tij intime, pasi kundërshtari i tij, MacLean e kapi atë në organinin e tij gjenital. Një ngjarje që të kujton incidentin famëkeq midis Vinnie Jones dhe Paul Gascoigne.


Pas incidentit, Kouassi u zëvendësua nga Scott Sinclair, ndërsa në pankinë ndjente dhimbje të mëdha.

Etiketa: , , ,

Pas