ShowBizz

Kur operacioni nuk del me sukses, ja si duket moderatorja (FOTO)

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 22:03 - 19/08/19 |
mapo.al

Ndërhyrja e fundit kirurgjikale duket se nuk ka shkuar mjaft mirë për moderatoren Katie Price.

Kur po shijonte rrezet e diellit në pishinë, ajo është fotografuar me fytyrë të qepur dhe shenja të nxira tek kapakët e syve

Katie bëri ndërhyrje për tërheqjen e lëkurës, zvogëlim të gjoksit dhe ngritje të të pasmeve.

Por moderatorja nuk i kombinoi dot mbathjet e plazhit me pjesën e sipërme. Ajo duhet të vishte sytjena kompresimi që të mos kishte komplikacione pas ndërhyrjes në gjoks.


Etiketa: , ,

Pas