Humor

‘Kur të ngel në dorë’: Karikatura virale e Kapexhiut


               Publikuar në : 21:39 - 10/06/19 |
mapo.al

Situata politike në vend duket shumë serioze. Aq serioze sa ndonjëherë duket edhe qesharake.


Kjo është arsyeja se përse karikaturat e mjeshtrit Bujar Kapexhiu në Mapo bëhen virale.

Sot, Kapexhiu sjell punimin e radhës me titull ‘Kur të ngel në dorë’.

Në qendër të saj është vendimi i presidentit Ilir Meta për të anuluar zgjedhjet dhe reagimi i kryeministrit Edi Rama.

LEXO EDHE:

Si doli ‘parashikimi’ i Kapexhiut: Mos i humbisni këto karikatura


Etiketa: , , , ,

KOMENTO (0)

Shkruaj nje koment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

* *

CLOSE
CLOSE
Pas