Aktualitet

Kurbin/ 53-vjeçari gjendet i pajetë në rrugë, dyshimet e para


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:05 - 21/07/21 |
mapo.al

Një person është gjetur i pajetë sot në Fushë Gjormë, Kurbin. Mësohet se viktima është 53-vjeçari me inicialet P.Gj.


Deri më tani, thuhet se ai ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.


Policia bën me dije se nga këqyrja e trupit të viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune.Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje për të zbardhur shkaqet dhe rrethanat e vdekjes së 53-vjeçarit.Njoftimi i Policisë
Më datë 20.07.2021, rreth orës 21:25, në Fushë Gjormë,Kurbin, në rrugë, është gjetur pa shenja jete shtetasi P.Gj.,53 vjeç,banues në Adriatik, Kurbin, i cili nga të dhënat e para dyshohet se ka ndërruar jetë për shkaqe natyrale.Nga kqyrja paraprake e trupit të tij, nuk janë konstatuar shenja dhune apo dëmtime të tjera.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes si dhe identifikimin e shtetasit.

1


Etiketa: , ,

Pas