ShowBizz

Kuriozë? Ja si duken personat publikë të plakur (Foto)Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 09:28 - 17/07/19 |
mapo.al

Personazhet e njohur shqiptarë duket se nuk i kanë rezistuar dot tundimit për të parë sesi do të duken në moshë të thyer. Nëpërmjet aplikacionit “FaceApp”, ata e kanë parë veten me disa vite mbi kurriz dhe nuk kanë ngurruar që t’ua prezantojnë edhe ndjekësve të tyre nëpër rrjete sociale.


“Kemi zhvilluar një teknologji të re që shfrytëzon rrjetet nervore për të modifikuar në mënyrë reale fotot”-ka shpjeguar themeluesi i “FaceApp”, Yaroslav Goncharov.


Nëse jeni kurioz për të parë transformimin e personave të njohur në vendin tonë, ju ftojmë të shihni fotot e mëposhtme;<
>
-640-0-5d2def713baec -640-0-5d2def333a072 -640-0-5d2def71b7d14 -640-0-5d2df10159bc1 Screenshot_5
Etiketa:

Pas