Aktualitet

Kush është 23-vjeçari që u vra me thikë në Elbasan (EMRI)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 23:32 - 29/07/20 |
mapo.al

Zbardhen detaje të reja nga vrasja me thikë në Elbasan. Raportohet se viktimë ka mbetur 23-vjeçari Regis Runaj.


I riu është qëlluar disa orë më parë, por është transportuar vonë për në spital, ku ka ndërruar jetë rrugës, për shkak të plagëve të rënda.


Zona është rrethuar nga forca të shumta policore, të cilat po bëjnë krehjen e gjithë zonës për identifikimin dhe kapjen e autorëve të krimit.Dyshohet se i riu është qëlluar pas një konflikti çasti.Njoftimi i Policisë:Rreth orës 22:10, në lagjen “Emin Matraxhiu”, Elbasan, në rretha ende të paqarta në një rrugicë të kēsaj lagjeje është gjetur shtetasi R.R., 23 vjeç i plagosur me mjet të mprehtë ( thikë), i cili është transportuar në Spitalin Rajonal Elbasan, por si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë rrugës për në spital.

Lexo edhe :  "E doja Sabrinën", Elton Metaj ia plas të qarës në sallë, Gjykata e lë në burg

Shërbimet e Policisë me marrjen e njoftimit kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe aktualisht vijon krehja e zonēs për kapjen e autorit/ëve

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje duke punuar për zbardhjen e plotë të rrethanave të ngjarjes me qëllim idetifikimin dhe kapjen e autorit/ëve.

 

LEXO EDHE: 

Vritet me thikë një 23-vjeçar në Elbasan

1


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas