Aktualitet

Kush është i riu që u vra me kallashnikov në Durrës (EMRI)
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 18:17 - 24/01/21 |
mapo.al

Mapo zbardh të tjera detaje nga vrasja me armë zjarri e 32-vjeçarit Jetmir Bregu, këtë mbrëmje në Durrës.Dëshmitarët e ngjarjes, bëjnë me dije për mediat se kanë dëgjuar breshëri kallashnikovi.


Mapo mëson se policia ka shoqëruar në komisariat disa persona për të bërë të mundur identifikimin dhe kapjen e autorit.
Ndërsa, blutë e Durrësit raportojnë se ngjarja ka ndodhur pas një konflikti çasti.LEXO EDHE:


Vrasje me armë zjarri në Durrës – Humb jetën 36 vjeçari

14,921


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas