Aktualitet

Kush është i riu që u vra në Tiranë, zbulohet edhe autori i dyshuar (FOTO)


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 08:52 - 11/05/21 |
mapo.al

Mehmet Qema 27 vjeç u qëllua me pistoletë mbrëmjen e djeshme në rrugën “5 Maji” në Tiranë duke ndërruar jetë në spital si pasojë e plagëve. Autori i dyshuar është Marjus Demaj.


Mapo ka siguruar foton e viktimës dhe autorit. I riu, sipas të dhënave paraprake dyshohet se u qëllua pas një konflikti çasti. 27-vjeçari ka qendruar për disa orë nën shoqërinë e miqve në një lokal para se të ndodhte krimi.


Viktima rezulton person pa precedent penal. Pas ngjarjes, Mehmeti është dërguar në spital nga shokët e tij. 7 persona janë shoqëruar deri tani.

Policia thotë se grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe nën drejtimin e Prokurorisë po punon për sqarimin e rrethanave të krimit, si dhe mbledhjen e çdo prove të mundshme që do çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit.

Lexo edhe :  Detaje nga vrasja në Tiranë, i riu u qëllua me pistoletë në distancë të afërt*Personi në të majtë është viktima, ndërsa në të djathtë autori i dyshuar i vrasjes 

561


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas