ShowBizz

“Kush është ky?”, Rudina Dembacaj harron ekzistencën e Eduart Grishajt

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 11:49 - 13/05/20 |
mapo.al

Rudina Dembacaj shpesh herë gjendet në qendrën e vëmendjes në mediat rozë për shkak të historive të dashurisë. E ftuar në emisionin “Why Not”, moderatorja u përball me pyetjen nëse flet me Eduartin, të fejuarin e parë, për të cilën u përgjigj: “Kush është ky? Unë s’jam mirë me memorien fare, mbaj mend vetëm numra”.Lidhja e parë që u bë publike ishte me regjisorin Eduart Grishaj, i cili tani është në lidhje me moderatoren Arbana Osmani dhe së shpejti do të bëhet baba. Historia e dyshes Rudina- Eduart zgjati 4 vite duke shkuar në fejese në vitin 2011 por asnjëri prej tyre nuk ishte i famshëm në atë kohë.


See the source image


Pas historisë me Eduartin, Rudina Dembacaj pati një martesë me Aleksandër Varfaj, me të cilin ka dhe një vajzë. Edhe kjo histori mori fund vitin e kaluar dhe në fillim të këtij viti, Dembacaj konfirmoi se është në lidhje me ish-deputetin Mark Frroku.

See the source image

See the source image

See the source image


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas