Kush është prokurori që refuzoi të firmosë për Bashën të pandehur

Vetëm dy nga tre prokurorë firmosën sot për marrjen nën akuzë të kryedemokratit Lulzim Basha, ish-sekretarit të Përgjithshëm të PD, Arben Ristani dhe financierit, Ilir Dervishi, për çështjen e lobimit në SHBA. Burime pranë Prokurorisë së Tiranës bëjnë të ditur se prokurori Kol Hysenaj nuk ka pranuar të hedhë firmën në dosjen që iu përcoll … Continue reading Kush është prokurori që refuzoi të firmosë për Bashën të pandehur