ShowBizz

Kush është shqiptarja me të pasmet më bombastike? Kjo video tregon më së miri

               Publikuar në : 10:35 - 18/05/18 |
mapo.al

Shqiptarja me të pasmet më bombastike është titulli që i është vënë nga mediat plot femrave nga Shqipëria e Kosova. Por, kush është në të vërtetë shqiptarja që ka të pasmet më seksi?


Një video, e publikuar muaj më parë, me shumë gjasë e zbërthen këtë dilemë.Bukuroshja e ekranit, Rashel Kolaneci, duket t’i ketë të pasmet më bombastike nga të gjitha shqiptaret.


E ftuar në emisionin “Shiko kush luan”, Rashel u bë protagoniste e një vallëzimi tejet joshës.

Të pasmet e saj ishin ato që tërhoqën vëmendje të veçantë, duke lënë gojëhapur të gjithë.

Rasheli u bë e njohur që në paraqitjen e saj të parë në emisionin “Xing me Ermalin”.

Për një sezon të tërë ajo tërhoqi vëmendjen e publikut dhe të njejtën gjë e bëri më vonë edhe te “Procesi Sportiv”.

Rasheli ua ka rrëmbyer zemrën të gjithëve me linjat e saj trupore, për të cilat çdo vajzë do e kishte zili.

 

 


Etiketa: , , , , , ,

Pas