ShowBizz

Kush është vajza që po shoqëron Butrint Imerin në pushimet në Greqi?


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 21:03 - 09/09/19 |
mapo.al

Butrint Imeri është një nga këngëtarët më të preferuar, sidomos nga vajzat, gjithashtu edhe një nga më të klikuarit në youtube.

Prej kohësh është përfolur se ai ka një lidhje me moderatoren Kiara Tito. Por në videot dhe fotot e postuara nga vetë Butrinti duket një tjetër femër brune që e shoqëron atë në pushimet në Greqi. Nuk dihet nëse ka një romancë midis tyre, apo janë thjesht shokë, por gjithsesi mbetet mister identiteti i vajzës dhe marrëdhënia që ajo ka më Butrintin.


1


Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas