ShowBizz

Kush fshihet pas surprizës së Morena Tarakut?
Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 13:15 - 30/09/20 |
mapo.al

Këngëtarja dhe modelja e njohur shqiptare, Morena Taraku është shumë e përfolur në media për jetën e saj private dhe profesionale.


Pasi u përfol për një romancë, vetë këngëtarja  shpërndau  në rrjetin social “Instagram” një foto ku shkruhej se është në një lidhje dhe po e shijon shumë atë.Ditën e sotme Morena ka shpërndarë sërisht një foto të një prej dhuratave që duket se e ka marrë prej të dashurit misterioz.


“Edhe unë të dua” shkruan ajo krahë buqetës gjigande të trëndafilave që formojnë një zemër.Etiketa: , ,

CLOSE
CLOSE
Pas