Kush ikën dhe kush vjen, lista zyrtare e skuadrës së re të Lulzim Bashës

Këshilli Kombëtar i Partisë Demokratike ka miratuar mbrëmjen e sotme propozimet e Lulzim Bashës për ekipin e ri me të cilin do të drejtojë opozitën për 4 vitet e ardhshme. Partia Demokratike do të ketë 4 nënkryetarë. E ndërsa Edmond Spaho largohet nga çdo drejtim brenda partisë duke qëndruar deputet i thjeshtë, Edi Paloka zë … Continue reading Kush ikën dhe kush vjen, lista zyrtare e skuadrës së re të Lulzim Bashës