Kryesore

Kush janë bizneset që do vijojnë të qëndrojnë të mbyllura (Lista)

Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 14:36 - 28/04/20 |
mapo.al

Nga data 27 prill në vend u hapën pjesa më e madhe e bizneseve. Por ato që frekuentohen më shumë nga shqiptarët do vijojnë të jenë të mbyllura.


Të parat janë lokalet dhe restorantet, për të cilat nuk ka një afat se kur do hapen. Edhe Qendrat Tregtare, berberët, parukeritë, palestrat dhe një sërë biznesesh të tjera, do të vijojnë të qëndrojnë të mbyllura.


Bizneset që do qëndrojnë të mbyllura:


Baret


Restorantet

Berberët

Parukeri

Qendra Tregtare

Palestrat

Qendrat e Masazheve

Teatri

Kinematë

Klinikat dentare

Ambjentet sportive

Bilardot

Qendrat e Internetit

Transporti Urban

 

LEXO EDHE:

Lista e bizneseve që sot nisin punë pas 7 jave mbyllje


Etiketa: ,

CLOSE
CLOSE
Pas