Aktualitet

Kush janë dhe sa u paguan ndihmësit e Cukalit, për atentatin ndaj Gjon Memës


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 20:25 - 24/02/21 |
mapo.al

Enver dhe Edmond Jakimi, janë dy personat që kanë ndihmuar Gjergj Cukalin në planin e vrasjes së Gjon Menës.

Dyshohet se Edmondi dhe Enveri kanë marrë një shumë të konsiderueshme parash.


Sipas burimeve, dyshohet se atyre u janë premtuar rreth 40 mijë euro për kryerjen e “porosisë”, por nuk e kanë marrë të gjithë shumën e parave.
LEXO EDHE:


Gjergj Cukali, i arrestuari që vendosi tritolin dhe bëri atentatin në Kamëz


1


Etiketa: , ,

Share
Mbyll
CLOSE
CLOSE
Pas