Kush janë dy ish-shoqëruesit e Tahirit të arrestuar për trafik droge (EMRAT)

SPAK ka zbuluar detaje të reja në lidhje me shkatërrimin e grupit të trafikantëve të lëndëve narkotike, të cilëve krahas arrestimeve dhe lëshimit të urdhër arresteve u janë sekuestruar drogë si edhe pasuri të paluajtshme. Në një reagim për mediat, SPAK njofton se mes të arrestuarve janë edhe dy punonjës të policisë, të cilët veprën … Continue reading Kush janë dy ish-shoqëruesit e Tahirit të arrestuar për trafik droge (EMRAT)