ShowBizz

Kush je ti? / Alesia Bami i kthehet Xhensila Peres pasi e quajti të paaftë


Bëni LIKE faqen zyrtare në Facebook
               Publikuar në : 12:50 - 22/05/20 |
mapo.al

Xhensila Pere ka thënë emrin e Alesja Bamit si përgjigje për pyetjen se cila është prezantuesja më koti në Shqipëri, duke u shprehur se ndonëse është shumë e bukur, nuk e meriton të jetë aty ku është pasi nuk ka aftësinë e duhur.


See the source image


“Më shumë se sa prezantuesit, për mendimin tim janë formatet e gabuara. Alesia është kaq e bukur, por që më vendin e saj mund të ishte dikush tjetër shumë herë më i aftë. Më duket sikur është në një kafe. Ajo është shumë e bukur, e kam parë që 14-vjeç, e kam parë të lyer dhe të palyer live dhe është shumë e bukur por për aty nuk është shumë e denjë”, tha Xhensila.See the source imagePas deklaratës së saj ka reaguar dhe Alesia. Ajo ka publikuar në Instastory një video nga makina duke dëgjuar këngën e Samantës dhe Onatit “Ti se din se”. “Ti do me kon si unë ama veten nuk e jep”, është pjesa e këngës, e cila duket si një dedikim. “Kush je ti?”, shkruan Alesia krahas videos.Image

See the source image

See the source image

1


Etiketa: , ,

Pas