Auto

Kush nuk do i donte, ja 7 super makinat e blinduara

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 21:39 - 20/10/18 |
mapo.al

Nëse ju duhet një veturë që ju mbron nga plumbat dhe eksplozivët dhe ofron komfort, këto janë top 7 veturat e blinduara më të mira në treg sot.
Express sjellë në vazhdim listën e këtyre fortesave lëvizëse.
7. BMW X5 High Security – 150,000 €


 

6. Range Rover Sentinel – 500,000€

 

5. Mercedes S600 Guard – 400,000€

 

4. INKAS Mercedes G63 AMG – 400,000€

3. Conquest Vehicles Knight XV – 450,000€-900,000€

2. INKAS Huron APC – Nuk dihet çmimi i saktë

1. Dartz Prombron Black Shark – 960,000€

 


Etiketa: , , ,

Pas